Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie, Osiedle Generała Władysława Andersa

Osiedle Generała Władysława Andersa, Kościan, wielkopolskie

  • 1 800 zł
  • 38,50 m²
  • 46,75 zł/m²

Zdjęcie

Cyprian Piasecki

Skontaktuj się

Mieszkanie, Osiedle Generała Władysława Andersa

Osiedle Generała Władysława Andersa, Kościan, wielkopolskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

1 800 zł

38,50 m²

46,75 zł/m²

Mieszkanie, Osiedle Generała Władysława Andersa

Zaktualizowane: 11 maja 2026

1 800 zł 38,50 m² 46,75 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
nie
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
3 000 zł

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

nie

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

3 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 800 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Charakterystyka mieszkania: 38,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2020
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 3 000 zł
  • Wyposażenie: płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, w zabudowie
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: własne, gazowe
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Piasecki Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: mieszkanie do wynajęcia w Kościanie

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Najemca nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE!
NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI!

Do wynajęcia nieumeblowane (za wyjątkiem kuchni), dwu pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze niskiego bloku w Kościanie, na Osiedlu gen. Władysława Andersa.