Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania w centrum Kościan - Oferty sprzedaży i najmu

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielichowska

Kościan,wielkopolskie

103 600 zł30 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Osoba do kontaktu: grażyna Porządna- obremska Drugi budynek na osiedlu orzechowym przy ulicy Wielichowskiej w Kościanie. Zakończenie inwestycji zaplanowano na maj 2013roku. Nie pobieramy prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielichowska

Kościan,wielkopolskie

163 310 zł47 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielichowska

Kościan,wielkopolskie

163 380 zł47 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielichowska

Kościan,wielkopolskie

163 310 zł47 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielichowska

Kościan,wielkopolskie

163 380 zł47 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielichowska

Kościan,wielkopolskie

185 780 zł53 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielichowska

Kościan,wielkopolskie

163 380 zł47 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielichowska

Kościan,wielkopolskie

103 600 zł30 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielichowska

Kościan,wielkopolskie

163 310 zł47 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielichowska

Kościan,wielkopolskie

163 310 zł47 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osoba do kontaktu: grażyna Porządna-Obremska Już w sprzedaży nowe, bezczynszowe mieszkania w sześciokondygnacyjnym bloku w Kościanie, który jest pierwszym obiektem tworzącym nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielichowska

Kościan,wielkopolskie

163 310 zł47 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielichowska

Kościan,wielkopolskie

163 310 zł47 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielichowska

Kościan,wielkopolskie

163 310 zł47 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielichowska

Kościan,wielkopolskie

103 600 zł30 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielichowska

Kościan,wielkopolskie

103 600 zł30 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielichowska

Kościan,wielkopolskie

163 310 zł47 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielichowska

Kościan,wielkopolskie

163 380 zł47 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielichowska

Kościan,wielkopolskie

163 310 zł47 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kościan

Kościan,wielkopolskie

110 000 zł35 m² 3 142 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 35m2 w bloku na I piętrze, w centrum miasta. Blisko dworzec, urzędy, szkoła i przedszkole, markety. Widok z okien na skwer. Lokal składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Marcinkowskiego

Kościan,wielkopolskie

123 750 zł100 m² 1 237 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Lokal mieszkalny 56,82 m2, pomieszczenia gospodarczo-piwniczne 18,26 m2,strych na tym samym poziomie ok. 25 m2 oraz udział w gruncie i częściach wspólny. Zaplecze - działka uprawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młyńska

Kościan,wielkopolskie

520 zł37 m² 14,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie, doskonała lokalizacja (2min. na pkp), w centrum Kościana

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Kościan,wielkopolskie

148 000 zł42 m² 3 523,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta: komfortowe mieszkanie 2 pokojowe na parterze zlokalizowane w Kościanie Cena: 148000 pln Agent prowadzący: grażyna Porządna - Obremska   Lokalizacja: miasto: kościan Województwo:.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij