Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Kościan Osiedle Wolności

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

385 000 zł1 099 m² 350,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1099m Cicha i zielona okolica gwarantuje przyszłym mieszkańcom komfort i spokój, co jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

265 000 zł464 m² 571,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w samym centrum Mosiny? Przedstawiamy na sprzedaż działkę położoną przy ul. Krotowskiego, 200 metrów od rynku (pl. 20 Października) w Mosinie. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

76 000 zł471 m² 161,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka powierzchni 471 m położona w miejscowości Psarskie, powiat śremski, przy ul. Fiołkowej. Nieruchomość znajduje się w wyjątkowo malowniczej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 013 m² 454,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w zielonej okolicy. Szukasz miejsca, gdzie możesz odpocząć od miejskiego zgiełku i codziennego pośpiechu? Ta działka położona w spokojnych Sowinkach w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł468 m² 192,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wydane aktualne warunki zabudowy dla budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Atrakcyjna działka na sprzedaż w miejscowości żakowo - łatwa dostępność komunikacyjna: dojazd autem do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

140 400 zł780 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w m. Gronówko (gm. Lipno) kod pocztowy 64-111. Szczegóły: powierzchnia: 780 m Wymiary: 18 m x 40 m, kształt prostokąta - idealny.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł3 200 m² 102,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę w Mórce (pow. śremski, gmina Śrem) o powierzchni 3200 m2. Działka częściowo zabudowana budynkiem gospodarczym z częścią mieszkalną. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

159 400 zł1 500 m² 106,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka gruntowa o powierzchni 1500 m , położona w miejscowości Klonówiec, gmina Lipno, przy ul. Dworcowej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł23 000 m² 77,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Wilkowicach - położona w województwie wielkopolskim, w powiecie leszczyńskim, w gminie Lipno. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł768 m² 180,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana klonówiec, gm. Lipno - 139.000 ZŁ Lokalizacja: Klonówiec, gmina Lipno spokojna i dynamicznie rozwijająca się okolica, tylko kilka minut od Leszna i węzła S5. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł986 m² 228,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 986 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Będlewo, gmina Stęszew. Media: prąd, woda, gaz oraz kanalizacja.